Badanie klimatu inwestycyjnego w Polsce – zaproszenie dla firm

opublikowano: paź 21, 2016, kategoria: Strefa inwestora

Zaproszenie dla firm z kapitałem zagranicznym do wypełnienia anonimowej ankiety (będącej podstawą badania) na temat czynników mających wpływ na prowadzenie biznesu w Polsce, m.in. na decyzje inwestycyjne.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych wraz z Grant Thornton oraz HSBC Bank Polska przystępuje do realizacji kolejnej, już dziesiątej, edycji badania klimatu inwestycyjnego w Polsce. Badanie będzie oparte na opiniach firm z udziałem kapitału zagranicznego działających w Polsce. Chodzi o poznanie Państwa opinii na temat prowadzenia działalności gospodarczej w naszym kraju i ich wpływu na ocenę atrakcyjnosci inwestycyjnej Polski.

Badanie jest anonimowe i prowadzone w trybie on-line. Odpowiedzi będą… opracowane przez niezależną firmę badawczą i zaprezentowane podczas konferencji prasowej w postaci raportu. Badanie jest doskonałą okazją, aby podzielić się swoją opinią na temat warunków prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału  w badaniu i do uzupełnienia ankiety dostępnej pod linkiem: http://www.paiz.gov.pl/klimat . Będziemy wdzięczni za wypełnienie ankiety do 31 października br.