Zawiercie promuje Strefę Aktywności Gospodarczej

opublikowano: sie 4, 2014, kategoria: Strefa inwestora

Z początkiem lipca br. miasto Zawiercie rozpoczęło kampanię kierowaną do przedsiębiorców krajowych i zagranicznych promującą tereny inwestycyjne zlokalizowane w Strefach Aktywności Gospodarczej – obszar „A” i „B”.

W kampanii wykorzystane zostaną m.in. tablice wielkoformatowe, publicity w mediach klasycznych oraz działania na portalach społecznościowych. 

Promocja terenów inwestycyjnych w Zawierciu szczególną uwagę zwraca na działki inwestycyjne w Strefach Aktywności Gospodarczej. Głównym atutem wykorzystywanym w kampanii jest posiadanie kompleksowo przygotowanych ponad 200 ha terenów pod inwestycje (21 działek).

Zostały one podzielone na 2 obszary „A” (przeznaczony pod inwestycje przemysłowe) oraz „B” (przeznaczony pod inwestycje rekreacyjno - mieszkalne w Otulinie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd).

Dotychczas w Strefie Aktywności Gospodarczej w Zawierciu swoją nową siedzibę wybudowała firma Aluron Sp. z o.o. oraz Inter Cars S.A. W bliższej perspektywie w SAG zatrudnionych zostanie ok. 30 osób. Jednym z podmiotów tworzących nowe miejsca pracy będzie budowany w SAG Zawierciański Park Przemysłowo – Technologiczny.

Więcej informacji

Źródło: serwis internetowy www.zawiercie.eu.