Zaproszenie na seminarium Investment Seminar for Sichuan Provincial Investment Promotion Bureau - 31 maja 2017 r.

opublikowano: maj 26, 2017, kategoria: PL

Szanowni Państwo,

W imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, Biura Promocji Inwestycji Prowincji Syczuan oraz Fundacji Chińsko- Polskiej Wymiany Gospodarczej i Kulturalnej SINOPOL serdecznie zapraszamy na Investment Seminar for Sichuan Provincial Investment Promotion Bureau.

Wydarzenie jakim jest Investment Seminar for Sichuan Provincial Investment Promotion Bureau stanowi, dla wszystkich podmiotów zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej na rynku chińskim, doskonałą okazję do zapoznania się z realiami gospodarczymi chińskiej prowincji Syczuan.

Syczuan jest jedną z najszybciej rozwijających się chińskich prowincji. Będące stolicą prowincji miasto Chengdu jest dużym ośrodkiem gospodarczym i kulturalno-naukowym o doskonale rozwiniętym przemyśle elektronicznym, maszynowym, metalurgicznym, chemicznym, drzewnym.

Od czasu ogłoszenia polityki otwarcia się na zachód Syczuan cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem inwestorów z całego świata.

Wydarzenie zaszczycą obecnością przedstawiciele Biura Promocji Inwestycji Prowincji Syczuan oraz ambasady Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce.

Seminarium odbędzie się w dniu 31 maja 2017 r. w godzinach od 10.00 do 13.00 w Hotelu Intercontinental w Warszawie przy ul. Emilii Plater 49.

Osoby zainteresowane prosimy o dokonywanie zgłoszeń w terminie do dnia 26 maja 2017 r.

na adres:

wojciech.piwowarski@paih.gov.pl / malgorzata.zawisza@paih.gov.pl

Program wydarzenia dostępny będzie na stronie www.gochina.gov.pl

Serdecznie zapraszamy!


http://www.invest-in-silesia.pl/uploads/images/Gallery/image001.jpg