Zaproszenie na konferencje na temat Międzynarodowych Targów w Kantonie.

opublikowano: sie 30, 2017, kategoria: PL

W imieniu Centrali Handlu Zagranicznego przy Ministerstwie Handlu Chińskiej Republiki Ludowej zapraszamy do udziału w pierwszej edycji konferencji poświęconej Międzynarodowym Targom w Kantonie.

Targi w Kantonie to największa i najstarsza impreza targowa w Chinach. Odbywają się od 1957 roku w położonym na południu Chin mieście Guangzhou i przyciągają setki tysięcy odwiedzających oraz wystawiających. Obecnie targi kantońskie odbywają się dwa razy do roku: w edycji jesiennej na przełomie października i listopada oraz w edycji wiosennej na przełomie kwietnia i maja.

Konferencja rozpocznie się 5 września 2017 we wtorek o godzinie 10:00 rano w Hotelu Altus Prestige przy ulicy Uniwersyteckiej 13 w Katowicach i zakończy się bufetem obiadowym o godzinie 12:00.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc ogranizatorzy prosza o potwierdzenie uczestnictwa do czwartku 31 sierpnia 2017 roku drogą emailową na adres cantonfair.poland@gmail.com lub telefonicznie na numery telefonów 514 459 054 - Marta Kućmierz lub 532 313 140-Tomasz Truszkowski

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Informacja o targach https://www.chinskietargi.pl/targi-w-kantonie

 

Zaproszenie Canton Fair