Zaproszenie do udziału w misji biznesowej do Grecji 20-22 listopada 2017

opublikowano: lis 9, 2017, kategoria: PL

Szanowni Państwo,

W związku z oficjalną wizytą prezydenta RP Andrzeja Dudy w Grecji, Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH), Grecka Agencja Inwestycji i Handlu „Enterprise Greece”, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Atenach oraz Ministerstwo Rozwoju RP organizują w terminie 20-22 listopada 2017 roku misję biznesową polskich przedsiębiorców z sektora zielonych technologii towarzyszącą wizycie.

W ramach misji odbędzie się Grecko-Polskie Forum Zielonych Technologii oraz spotkania B2B z greckimi firmami w Atenach. Serdecznie zapraszamy firmy i instytucje, szczególnie z branży ochrony środowiska, nauk przyrodniczych, energetyki, zielonych technologii, biotechnologii, czystej technologii i gospodarki odpadami oraz inne zainteresowane tematyką.

W przypadku zainteresowania uczestnictwem w misji uprzejmie prosimy o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na poniższym linku:

http://www.paih.gov.pl/20171120/misja_biznesowa_do_grecji

Wypełnienie formularza jest niezbędne do zgłoszenia państwa zainteresowania misją do Grecji. Przesłanie zgłoszenia nie jest jednak równoznaczne z uczestnictwem w misji. Ze względów bezpieczeństwa organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy uczestnictwa. Wszelkie inne warunki uczestnictwa są wyjaśnione w zaproszeniu oraz wstępnej agendzie misji dostępnych na powyższym linku. Uczestnicy Forum we własnym zakresie dokonują rezerwacji lotów oraz hoteli.

Informacje z formularza posłużą jako wsad do katalogu Polskich firm, więc prosimy o bardzo rzetelne i dokładne wypełnienie formularza w jęz. angielskim.