II Międzynarodowe Forum Innowacji w Gliwicach

opublikowano: wrz 10, 2014, kategoria: Strefa inwestora

Na spotkanie zorganizowane w ramach projektu "Nowe technologie - nowe horyzonty” już po raz kolejny zaprasza prezydent Gliwic, Zygmunt Frankiewicz. Impreza odbędzie się 19 września 2014 r.na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej.

Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń między przedstawicielami sektora publicznego, świata biznesu oraz nauki na temat pobudzania gospodarki poprzez wdrażanie innowacji.
Eksperci z Polski oraz z krajów będących liderami w rankingach innowacji zastanowią się jakie działania skutecznie pobudzają potencjał ludzki i owocują rozwiązaniami, które mają szansę zmieniać naszą rzeczywistość na lepszą i ciekawszą.

W ramach projektu "Nowe technologie – nowe horyzonty” oprócz konferencji odbędą się targi Media Tent, podczas których zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi nowinkami technologicznymi.

Wśród wystawców znajdą się: I3D, Infinity Dreams, CD Project, High Flyers, Cortland, Saturn, Tauron, Roboty i spółka, 3D Blue, parki nauki i rozrywki Krasiejów i Bałtów. Dla fanów elektroniki będzie to m.in. okazja do przetestowania najnowszego sprzętu elektronicznego, gier komputerowych i aplikacji.

Źródło: technopark.gliwice.pl