Misja gospodarcza do Waszyngtomu, 20-22.06.2018 r. - zaproszenie

opublikowano: maj 15, 2018, kategoria: PL

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w misji do Stanów Zjednoczonych organizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w dniach 20-22 czerwca 2018 r. Głównym celem misji jest zapewnienie udziału Państwa firmy w konferencji Select USA w Waszyngtonie. Dodatkowo Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Waszyngtonie będzie wspierało każdą z firm starając się dostosować indywidualny kalendarz spotkań z największą korzyścią dla państwa działalności. 

 

Informacje o wydarzeniu: 

 

- 20 czerwca – ten dzień tradycyjnie przeznaczony jest dla firm, które dopiero „uczą się” rynku – w tym dniu odbywają się warsztaty/ panele dyskusyjne na temat warunków prowadzenia biznesu w USA;

- 21 – 22 czerwca – główny dzień otwierający Szczyt (21 czerwca) prawdopodobnie przez Sekretarza Handlu USA https://www.selectusa.gov/selectusa-summit

 

Każdego dnia Szczytu odbywają się warsztaty i panele dyskusyjne (od rana do późnego popołudnia/ wieczora), które poruszają różne aspekty działalności prowadzenia biznesu w USA. Dodatkowo, częścią Szczytu są targi, na których niemal każdy z 50 stanów ma swoje stoisko, gdzie przedstawiciele poszczególnych stanów i lokalnych organizacji wspierających biznes, przedstawiają oferty dla zagranicznych przedsiębiorców. Przy okazji Szczytu wiele z tych stanów organizuje wydarzenia networkingowe.

 

Co istotne, po dokonaniu i zatwierdzeniu rejestracji, każdy z uczestników ma dostęp do platformy, za pośrednictwem której może umówić się na indywidulane spotkania z innymi uczestnikami konferencji.

 

Szczyt nie ma profilu branżowego, co oznacza, że dedykowany jest firmom z każdej branży, każdej wielkości oraz na różnym poziomie doświadczenia na rynku USA (zarówno dla firm, które dopiero wchodzą na rynek, jak i te, które już tutaj funkcjonują). 

 

W planie jest również zorganizowanie wydarzenia promocyjno-networkingowego w rezydencji Ambasadora, z udziałem przedstawicieli amerykańskich inwestorów, Departamentu Handlu oraz instytucji otoczenia biznesu.

 

Prośba o potwierdzenie udziału mailem oraz rejestrację na stronie https://www.selectusa.gov/welcome

Tel. kontaktowy: +48 22 334 98 30