Stoisko Województwa Śląskiego na targach przemysłowych Hannower Messe 2019 w Niemczech - zaproszenie do współpracy

opublikowano: lut 12, 2019, kategoria: PL

Targi w Hanowerze należą do największych i najważniejszych na świecie imprez przemysłowych, podczas których promowane są nowe idee i nowinki branżowe. Towarzyszy im międzynarodowa wystawa innowacyjnych produktów i usług dla przemysłu. W ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 210 tysięcy osób, a liczba wystawców przerosła 5 tysięcy z 70 krajów.

Tematem przewodnim tegorocznych targów jest zintegrowany przemysł - inteligencja przemysłowa.  Wydarzenie to jest doskonałą okazją do nawiązania międzynarodowych kontaktów, budowania relacji oraz promowania oferty polskich firm z sektora przemysłu i nowoczesnych technologii. Województwo Śląskie, będzie reprezentować swoje walory przemysłowe i technologiczne na stoisku regionalnym oraz umożliwi przedsiębiorstwom i instytucjom z regionu bezpłatne korzystanie z powierzchni wystawienniczej na stoisku.

Przedsiębiorcy zainteresowani wyjazdem będą mogli skorzystać z przestrzeni wystawienniczej stoiska regionalnego (m.in.: możliwość umieszczenia logo, wystawienia produktów, ulotek oraz skorzystania z zaplecza), na warunkach określonych w Regulaminie naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego w 2019 r. 

Zainteresowane współpracą podmioty proszę o wypełnienie załączonego formularza i odesłanie (skan podpisanego formularza) do 20 lutego br. Dokumenty rekrutacyjne należy przesłać pocztą elektroniczną na adres gospodarka@slaskie.pl albo przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby organizatora tj. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Wydział Gospodarki, Turystyki i Sportu, ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice.

Szczegółowych informacji o udziale targach udzielają:

Marcin Pogodziński, tel. 32 77 40 002, mpogodzinski@slaskie.pl

Joanna Tworuszka, tel. 32 77 40 017, jtworuszka@slaskie.pl

Wydział Gospodarki, Turystyki i Sportu, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Załączniki:

1. Kryteria rekrutacji

2. Regulamin udziału w misji gospodarczej

3. Formularz uczestnictwa