Spotkania informacyjne dot. możliwości uzyskania dofinansowania na internacjonalizację przedsiębiorstw województwa śląskiego

opublikowano: maj 30, 2019, kategoria: PL

Informujemy, że Śląskie Centrum Przedsiębiorczości przyjmuje zgłoszenia do udziału w spotkaniach informacyjnych dotyczących możliwości uzyskania dofinansowania na działalność eksportową firm z naszego regionu. Spotkania odbędą się w następujących miastach oraz terminach:

  • Częstochowa – 5 czerwca br.
  • Bielsko-Biała – 6 czerwca br.
  • Rybnik – 11 czerwca br.
  • Sosnowiec – 13 czerwca br.

Jednocześnie informujemy, że rozpoczęcie naboru wniosków w związku z nowym konkursem w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego rozpocznie się 26 czerwca br. Dofinansowanie będzie można otrzymać na uczestnictwo w imprezie targowej/wystawienniczej o charakterze międzynarodowym odbywającej się zarówno w kraju jak i za granicą oraz usługi doradcze dotyczące internacjonalizacji (m.in. tłumaczenie, uzyskanie wsparcia w prowadzeniu rozmów czy nawet reprezentowania firmy podczas negocjacji handlowych). Minimalna wartość dofinansowania wynosi 20 tys. zł, maksymalna 200 tys. zł. Maksymalny poziom dofinansowania to 50,00 %.

Więcej informacji pod adresem:

https://www.scp-slask.pl/czytaj/podbij_z_nami_zagraniczne_rynki__nowy_konkurs_scp