Zaproszenie do wzięcia udziału w spotkaniu B2B z brazylijską siecią supermarketów

opublikowano: lis 29, 2019, kategoria: PL

Dia to wywodząca się z Hiszpanii sieć supermarketów, uważana obecnie za lidera wśród brazylijskich sklepów spożywczych licząca ponad 800 sklepów na terenie całej Brazylii. Firma Dia Brasil jest zainteresowana rozpoczęciem współpracy z przedstawicielami polskich przedsiębiorstw oferujących produkty wyłącznie z poniżej zaprezentowanych kategorii.

Spotkania z menadżerem ds. importu firmy Dia Brasil odbędą się w Hotelu Grand Mercure Warsaw w dniach 12-13 grudnia 2019 w godzinach 9-17. Spotkania będą prowadzone w języku angielskimi trwały 30-45 minut. Firmy zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu proszone są o wypełnienie załączonego formularza(warunek niezbędny)i przesłanie go do dnia 02.12.2019 (do godz. 14:00)na adres sk@ppcc.pl (Sylwia Królak).

Ponadto prosimy o wskazanie w mailu osoby reprezentującej Państwa firmę oraz preferowaną datę iprzedział godzinowy spotkania (9-12h bądź 12-17h). Informacje szczegółowe zawierające finalną datę i godzinę spotkania zostaną do Państwa przesłane do 9 grudnia br. W przypadku dużej liczby chętnych organizatorzy (PPCC i Dia Brasil) zastrzegają sobie prawo wyboru firm uczestniczących w wydarzeniu. Dodatkowych informacji udziela Dyrektor Generalny PPCC Pan Wojciech Baczyński, e-mail: wb@ppcc.pl, tel. +48696760925

opis kategorii produktowych