Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji MIPIM 2020

opublikowano: gru 20, 2019, kategoria: PL

Zapraszamy do udziału w 31 edycji Międzynarodowych Targów Nieruchomości i Inwestycji MIPIM , które odbędą się w dniach 10-13 marca 2020r. we Francji.

Województwo Śląskie oraz Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia organizują wspólne stoisko, z którego bezpłatnie mogą skorzystać przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego oraz firmy z branży. W ramach stoiska będzie możliwość promocji oferty inwestycyjnej oraz skorzystania z przestrzeni wystawienniczej o łącznej powierzchni prawie 90 m2. Ilość miejsc ograniczona.

Koszty przejazdu, zakwaterowania i wejściówek pozostają po stronie uczestników. Podwystawcy uczestniczący w targach w ramach stoiska regionalnego mogą otrzymać korzystny rabaty na wejściówki, służymy także pomocą logistyczną przy dostarczeniu materiałów promocyjnych.

Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji MIPIM to najbardziej prestiżowe targi inwestycyjne na świecie. Jest to cykliczne wydarzenie poświęcone szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości, gromadzące uczestników z całego świata: miasta i regiony, firmy deweloperskie, inwestorzy, firmy konsultingowe, a także liczne grono dziennikarzy branżowych.

Ze względu na swój globalny zasięg, targi MIPIM zawsze mają wpływ na współczesny rynek inwestycji i nieruchomości. Jest to miejsce spotkań najważniejszych podmiotów z branży inwestycji gdzie kreowany jest wizerunek regionu jako wyjątkowo atrakcyjnego gospodarczo obszaru. Udział w wydarzeniu to również wyjątkowa szansa na profesjonalną prezentację oferty inwestycyjnej i zaistnienie w świadomości inwestorów o globalnym zasięgu.

Zgłoszenia do udziału w targach prosimy nadsyłać do 7 stycznia 2020r. na adres: gospodarka@slaskie.pl

Szczegółowe informacje pod numerami telefonu: 32 774 0 611 oraz 32 774 0 612

Formularz zgłoszeniowy JST

Formularz zgłoszeniowy firma