Giełda kooperacyjna podczas Wystawy Światowej EXPO Dubaj 2020

opublikowano: lut 12, 2020, kategoria: PL

Zapraszenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości:

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej Enterprise Europe Network podczas Wystawy Światowej EXPO w Dubaju, w dniach 20-22 stycznia 2021 r.

Wystawy Światowe EXPO to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenia na świecie, łączące wątki gospodarcze, promocyjne, kulturalne i turystyczne. EXPO 2020 w Dubaju odbędzie się między 20 października 2020 r. a 10 kwietnia 2021 r. To pierwsza tego typu wystawa w kraju arabskim. Będzie miejscem prezentacji dorobku ponad 200 państw i organizacji międzynarodowych.

Udział w giełdzie kooperacyjnej podczas EXPO umożliwi nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych z zagranicznymi partnerami, ale też pozwoli się zapoznać z najnowocześniejszymi trendami i technologiami prezentowanymi na wystawie.

Istnieje możliwość sfinansowania udziału w giełdzie w ramach programu 3.3.2 POIR – Go to Brand (więcej informacji o konkursie znajduje się tutaj)

Dla kogo?

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów oferujących swoje produkty i usługi w następujących sektorach gospodarki:

  • motoryzacja i elektromobilność,
  • biotechnologia i technologie środowiskowe,
  • energetyka odnawialna,
  • zrównoważone budownictwo,
  • turystyka.

Na czym polega giełda?

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line, wskazują swojego lokalnego partnera (PARP – Polish Agency for Enterprise Development – jeśli firma działa na terenie województwa mazowieckiego), a następnie określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
  • Po zamknięciu rejestracji (z reguły na kilka dni robocze przed rozpoczęciem wydarzenia) system dokona automatycznego ustalenia agendy spotkań dla każdego z zarejestrowanych uczestników. Każdy z uczestników otrzyma swoją indywidualną agendę drogą mailową przed rozpoczęciem giełdy kooperacyjnej;
  • W dniach 20-22 stycznia 2021 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b. 

Koszty

Koszt udziału w giełdzie kooperacyjnej wynosi 250 euro od osoby.

W tej cenie uczestnicy będą mieli zapewniony udział w spotkaniach b2b i warsztatach tematycznych, możliwość wizyty w Specjalnej Strefie Ekonomicznej i firmach tam działających, a także bilet wejściowy na teren Wystawy Światowej.

Dodatkowe informacje na temat wydarzenia znajdują się tutaj.

Dodatkowych informacji udziela:

Sławomir Biedermann, e-mail: slawomir_biedermann@parp.gov.pl:


Więcej informacji pod adresem:

https://www.parp.gov.pl/component/content/article/58104:gielda-kooperacyjna-podczas-wystawy-swiatowej-expo-dubaj-2020