Zaproszenie do udziału w Misji do Chin_Poland-China Trade and Investment Forum w Szanghaju oraz Forum Gospodarcze podczas Szczytu Państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin ("16+1") w Suzhou

opublikowano: lis 6, 2015, kategoria: PL

Uczestniczące w misji firmy wezmą udział w „Poland-China Trade and Investment Forum” w Szanghaju (23 listopada 2015 r.), a także w Forum Gospodarczym towarzyszącym Szczytowi Szefów Rządów Państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin („16+1”) w Suzhou (24-25 listopada 2015 r.). „Poland-China Trade and Investment Forum” organizowane jest we współpracy z Shanghai Commission of Commerce, China Council for the Promotion of International Trade (CCPIT) oraz Shanghai Federation of Industry and Commerce.

                                                                                        
Oferta udziału w misji gospodarczej adresowana jest w szczególności do firm i instytucji z następujących branż: chemiczna i farmaceutyczna, ICT, lotnicza, infrastruktura i energetyka, przetwórstwo spożywcze, maszyny górnicze, zielone technologie, finanse i bankowość. Dodatkowe informacje dotyczące agendy Forów w Szanghaju i Suzhou oraz informacje praktyczne dla uczestników będą wkrótce dostępne pod adresem www.gochina.gov.pl/misja_Prezydent


Przedstawicieli firm oraz organizacji zainteresowanych wzięciem udziału w misji gospodarczej  prosimy o rejestrację za pośrednictwem strony internetowej www.gochina.gov.pl/Prezydent_Chiny_2015 .

Jednocześnie planujemy przygotowanie katalogu firm polskich w j. chińskim, dlatego prosimy o skrupulatne uzupełnienie formularza elektronicznego. Zainteresowanych udziałem w misji gospodarczej, prosimy o kontakt z osobami zajmującymi się koordynacją wydarzenia: Panem Wojciechem Chatysem (e-mail: wojciech_chatys@parp.gov.pl telefon: 22- 432 71 02, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości) oraz Panem Wojciechem Piwowarskim (e-mail: wojciech.piwowarski@paiz.gov.pl , telefon: 22 – 334 98 50 Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych)